наверх ⇑

Відбулася нарада з питань стану пасажирських перевезень та організації пільгового перевезення окремих категорій громадян у Маньківському районі

06 вересня 2017 року голова районної державної адміністрації Ігор Віштак провів робочу нараду щодо проблемних питань в організації пасажирських перевезень.

В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Світлана Самойленко, начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації  Тетяна Гетьман, заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації – начальник відділу з питань праці, інвалідів та ветеранів Ірина Гуляща, фінансовий директор ПП «Северин»  Ольга Дерипапа.

Проаналізувала стан пасажирських перевезень у районі начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації  Тетяна Гетьман. Вона акцентувала увагу присутніх на питанні транспортного сполучення з віддаленими та малонаселених сіл, невиконання рейсів за такими маршрутами. Також Тетяна Дмитрівна зауважила, що основна причина невиконання рейсів – збитковість маршрутів через зростання цін на паливно-мастильні матеріали, постійне скорочення пасажиропотоку.

Про стан пільгових перевезень у районі доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації – начальник відділу з питань праці, інвалідів та ветеранів Ірина Гуляща.

З цього питання голова райдержадміністрації Ігор Віштак зазначив: «Право на безкоштовний проїзд для різних категорій громадян гарантовано державою та підтверджене законами. Проте на рівні держави відсутній чіткий механізм повного відшкодування перевізникам збитків від перевезення населення пільгових категорій. У районі компенсація за пільговий проїзд відбувається за рахунок субвенцій, що перераховуються з місцевих бюджетів сільських та селищних рад згідно районної програми компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян».

У підсумку учасники наради погодилися на необхідності об’єднання зусиль для розв’язання проблемних питань у сфері пасажирських перевезень.