наверх ⇑

Відбулася робоча нарада щодо стану сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами-підприємцями району

14 грудня 2018 року  відбулася робоча нарада, ініційована головою  районної державної адміністрації Василем Клименко, щодо стану сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами-підприємцями району.

На нараді були присутні: перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко, начальник управління агропромислового та економічного розвитку  райдержадміністрації  Тетяна Гетьман, начальник державної податкової інспекції Уманського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області Юлія  Гладченко, начальник  відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян Головного управління Персійного фонду України у Черкаській області Олена Лазба-Чемінава, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Загородна, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самойленко та фізичні особи-підприємці.  

З даного питання доповіла начальник  відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян Головного управління Персійного фонду України у Черкаській області Олена Лазба-Чемінава. Вона коротко доповіла, що за інформацією Головного управління ДФС України у Маньківському районі станом на 01.11.2018 налічується 302 фізичних осіб-підприємців, які заборгували 1 453 182,63 грн. єдиного внеску, що на 1 095 291,92 грн. більше до початку року. Завдяки проведеній роботі по зменшенню заборгованості станом на 01.12.2018 налічується 234 фізичних осіб-підприємців, які заборгували 1 232 746,34 грн. єдиного внеску, що на 68 осіб менше та на 220 436,29 грн. менше ніж на 01.11.2018 року.

Ріст заборгованості по ЄСВ пов'язаний з нарахуванням ЄСВ за 2017-2018 роки на всі категорії фізичних осіб-підприємців (дієвих та недієвих) та застосування штрафних санкцій та пені за роки адміністрування ЄСВ ДФС.

Також Олена Лазба-Чемінава зазначила, що станом на 14.12.2018 до органів ДФС підготовлено та направлено список підприємців боржників по ЄСВ, які перебувають на обліку в Пенсійному фонді України та отримують пенсію. Дану інформацію надано для врахування при передачі вимог для примусового виконання до органів ДВС та стягнення боргу на пенсію боржників.

        По закінченні наради головою райдержадміністрації надано відповідні доручення.