наверх ⇑

Відбулася сходка жителів села Дзензелівка

22 березня 2016 року відбулася сходка жителів села Дзензелівка, в якій взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Віштак, заступник голови районної ради Світлана Лещенко,  сільський голова Юрій Мороз, жителі села та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

У Будинку культури зібралося більше 200 мешканців села.

Зі звітом про роботу виконавчого комітету Дзензелівської сільської ради виступив сільський голова Юрій Мороз. Жителі села обговорили звіт сільського голови, питання орендної плати за земельні паї, ремонту сільських доріг, вуличного освітлення. Заслухано та схвалено використання коштів самооподаткування за 2015 рік та визначено розмір самооподаткування  на 2016  рік.

Під час зустрічі громадянами висловлювалися пропозиції щодо участі місцевого фермерського господарства у розбудові сільської громади шляхом заключення угод про соціальне партнерство, (просто) збільшення плати за орендовані в людей земельні частки (паї). На сході також обговорено питання обмеження руху та контролю пересування великовантажних транспортних засобів по селу.

Окрім того, представники владних структур району відповіли на запитання мешканців села щодо розвитку населеного пункту, шляхів вирішення земельних та соціальних питань.

Голова райдержадміністрації Ігор Віштак ознайомив присутніх з результатами виконання районних програм та кроках районної влади у напрямку підвищення соціальних стандартів на селі, проінформував жителів Дзензелівки про проведення реформ в Україні, ініційованих Президентом України Петром Порошенком, Урядом України, направлених на відновлення економічного зростання й модернізації економіки країни, формування професійної й ефективної системи місцевого самоврядування, підвищення добробуту українських громадян. Також керівник району навів дані щодо соціально-економічного розвитку району за 2015 рік, та плани розвитку на 2016 рік.

Виступаючи із заключним словом, сільський голова Юрій Мороз зауважив, що окремі з порушених громадянами питань вже включені до плану соціально-економічного розвитку села на поточний рік та стануть першочерговими завданнями для виконання. А в реалізації тих, які не можливо вирішити власними зусиллями, селяни покладатимуться на допомогу районної влади.

За результатами сходки громадян головою районної державної адміністрації Ігорем Віштаком дано доручення відповідним структурам вжити заходи щодо вирішення проблемних питань, що турбують населення.