наверх ⇑

Відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Ігоря Віштака з представниками спеціальної моніторингової Місії цивільних спостерігачів в Україні

03 жовтня відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Ігоря Віштака зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні. Місію ОБСЄ представляли Едвард Сульг, Фернандо Ір’єраха та Ярослав Березовський.

В ході розмови Ігор Анатолійович ознайомив присутніх з соціально-економічним розвитком району та запевнив, що районна влада робить все для забезпечення стабільної життєдіяльності району.

На зустрічі представники місії ОБСЄ цікавилися  питаннями безпеки мешканців району, співпрацєю в цьому напрямку районної влади, правоохоронних органів та громадських формувань, про соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей, про підтримку переселенців з Криму та Східних областей України, про наболілі проблеми жителів  району. Гостями відзначено важливість реформ з децентралізації та об'єднання територіальних громад. Вони вбачають в проведенні адміністративно-територіальної реформи шлях до розвитку та покращення якості життя українських громадян.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації Ігор Віштак подякував представникам місії ОБСЄ за візит та висловив сподівання, що проблемних питань у державі буде якомога менше. Гості, в свою чергу, висловили вдячність голові райдержадміністрації за відкритість у спілкуванні та змістовність наданої інформації.