наверх ⇑

Відбулася зустріч керівництва району та депутата обласної ради з трудовим колективом районної лікарні

18 лютого центральну районну лікарню відвідали голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова районної ради Світлана Лещенко та депутат обласної ради Олександр Северин.

До медпрацівників гості завітали з важливою, а головне  - приємною місією. Інтереси Маньківщини в Черкаській обласній раді не один рік представляє депутат Олександр Северин. Депутати обласної ради – це представники громади,  головне їх завдання – створювати передумови для предметної допомоги у вирішенні певних проблем розвитку територій. Тому Олександр Федорович, знаючи актуальні проблеми мешканців, вирішив спрямувати кошти депутатського фонду на підтримку медичної галузі району. 200 тисяч гривень виділяється з обласного бюджету на придбання необхідного медичного обладнання для Маньківської центральної районної лікарні. Цю радісну новину посадовці й повідомили працівникам медичного закладу.

"Звичайно,яке саме обладнання придбати на ці кошти, вирішувати вам, спеціалістам галузі. Але, на мою думку, забезпечення лікувальних закладів сучасним медичним обладнанням - є одним із пріоритетних наших завдань. Адже якісне лікування хворих без належного обладнання просто не можливе." - зауважив Олександр Северин.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко подякував Олександру Федоровичу, адже завдяки його активній позиції та відчутній підтримці втілюються проекти різного спрямування. "Ми намагаємося не залишати поза увагою жодну галузь. Це освіта, культура, і,безумовно, медицина. У районі в галузі медицини реалізувалися важливі проекти: було зроблено ремонт в гінекологічному та пологовому відділеннях, переведено зі старої будівлі у оновлене приміщення терапевтичне відділення. Спільними діями ми все-таки покращуємо умови для наших громадян. Ми проводимо комплексну роботу і відтак послідовними кроками поступово ідемо до розквіту країни." — наголосив Василь Петрович.

Голова районної ради Світлана Лещенко проаналізувала, яким чином виділялися кошти на охорону здоров'я з районного бюджету у 2017 та 2018 роках. У 2018 році обсяг коштів, що спрямовувались на медичну галузь, порівняно з 2017 роком збільшився удвічі. Вона зауважила, що і в 2019 році підтримка медицини буде одним із пріоритетних завдань, особливо стимулювання медичних працівників до підвищення якості медичної допомоги населенню шляхом підвищення заробітної плати, сприяння запрошенню на роботу молодих лікарів та їх заохочення.

Головний лікар Маньківської райлікарні Юрій Кулик подякував гостям. Він зазначив, що завдяки плідній співпраці райдержадміністрації, депутатського корпусу районної ради дійсно в закладі відбулося ряд позитивних змін. Також він запевнив, що спільно із завідувачами відділень лікарні намагатимуться прийняти оптимальне рішення щодо придбання необхідного обладнання для закладу.

Лікар-онколог Марія Панасюк запропонувала зробити аналіз потреб хворих, щоб визначитися з придбанням медичного приладдя, а також звернулась до посадовців з проханням щодо сприяння у вирішенні питання відновлення роботи аптеки №70, оскільки в районі гостро постала проблема з отриманням за рецептами наркотичних знеболювальних препаратів для онкохворих пацієнтів, така аптека у райцентрі просто відсутня, тому хворі і їх рідні змушені їхати за знеболювальними засобами у сусідній Уманський район.

Підсумовуючи зустріч, очільник району Василь Клименко зазначив, що, попри складну ситуацію, пов'язану із подіями на сході країни, в державі зараз відбуваються позитивні перетворення, відбуваються значні зміни, спрямовані на приведення різних галузей до кращої їх відповідності сучасним вимогам.   "Наше завдання разом з вами - втілювати всі найкращі проекти, реалізовувати всі завдання з метою покращення якості життя мешканців нашого району. Я впевнений, разом ми подолаємо всі труднощі, і, доклавши всіх зусиль, спільно зробимо наш край привабливим для життя і праці, туризму та інвестицій", - зауважив Василь Петрович.  Побажав працівникам успішної роботи, пацієнтам швидкого одужання в гідних умовах, а також пообіцяв у подальшому підтримувати розвиток та вдосконалення медичної галузі району.