наверх ⇑

Відбулася зустріч з батьками учасників АТО

25 березня у кабінеті голови  районної державної адміністрації Василя Клименка відбулась робоча зустріч з батьками учасників АТО. До участі в зустрічі також було запрошено Маньківського селищного голову Володимира Вівтенка, начальника відділу Держгеокадастру у Маньківському районі Віктора Гончара, голову громадської організації  «Маньківська районна спілка ветеранів АТО» Анатолія Войтенка та юриста райдержадміністрації Максима Холявчука. 

На зустрічі піднімались проблемні питання щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, що є кадровими офіцерами ЗСУ. Голова райдержадміністрації поінформував присутніх, що по району вже виділено земельні ділянки близко 160 учасникам бойових дій на сході України. Проблема полягає в тому, що військовослужбовцям, батьки яких звернулися до райдержадміністрації і які є уродженцями Маньківки, не виділяють земельних ділянок за місцем їх реєстрації. Ускладнюється дана ситуація ще й тим, що в законодавстві не надано чітких роз'яснень щодо принципів виділення землі учасникам АТО.  Маньківською районною спілкою ветеранів АТО спільно з сільськими і селищними радами постійно проводиться робота в цьому напрямі, зокрема по селищу Маньківка земельні ділянки отримали близько 60 осіб з числа учасників АТО.

Дане питання голова райдержадміністрації взяв на особистий контроль, та доручив відповідним спеціалістам вивчити питання на місці, а також запевнив батьків офіцерів, що проведеться ряд зустрічей з метою сприяння у вирішенні їх проблеми.