наверх ⇑

Відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника

17 вересня в залі засідань Маньківської районної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника.

Працівників та ветеранів служби цивільного захисту України привітали голова районної ради Світлана Лещенко, заступник голови районної державної адміністрації Олег Філіпчак, заступник Маньківського селищного голови Олег Мельник.

 "Як сказати про рятівника одним словом? Безстрашний, сильний, відчайдушний, рішучий, відважний, ризиковий, невтомний... Рятувальник – не професія, це покликання. Ви - справжні герої наших днів, з честю і сумлінням виконуєте покладені на вас завдання. Низький уклін вам за врятовані життя, вірне служіння людям, витримку та  стійкість. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії та віддано служитимете обраній справі," - зазначив заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак. Відзначивши значні успіхи особового складу районного сектору ДСНС у різноманітних спортивних змаганнях, побажавши впевненості, сильного командного духу, подальших досягнень та перемог, Олег Григорович вручив на частину 10 комплектів спортивної форми.

Представники районної влади висловили подяку усім рятівникам Маньківщини, які щодня, ризикуючи  життям, гасять пожежі, рятують від лиха людей та матеріальні цінності, за сумлінну службу, високий професіоналізм, оперативність при виконанні поставлених завдань,  побажали міцного здоров’я, особистого щастя, добра, миру і злагоди у родинах! А найголовніше – якомога менше тривожних викликів.

Кращих працівників підрозділу було нагороджено подяками райдержадміністрації, районної ради та селищної ради.    

З вітальним словом до усіх присутніх на святкуванні звернулися також начальник районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області, капітан служби цивільного захисту Андрій Копієвський, начальник 21 ДПРЧ, капітан служби цивільного захисту Ігор Бендерський та ветеран пожежно-рятувальної служби Маньківщини Євгеній Лещенко

Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих рятувальників та рятувальників, які загинули при ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та поклали квіти до пам'ятного знаку.

Після урочистої частини аматори сцени районного центру культури та дозвілля подарували присутнім прекрасну концертну програму.