наверх ⇑

Відбулися районні урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Місцеве самоврядування – це найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

7 грудня  у районному центрі культури та дозвілля відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району - депутатів місцевих рад усіх рівнів, сільських та селищних голів, ветеранів органів місцевого самоврядування, керівників та представників відділів і управлінь районної державної адміністрації.

Зі словами вітання до колег та присутніх виступив голова районної ради Володимир Вовк. Він наголосив, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Володимир Миколайович подякував присутнім за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, вирішення його актуальних проблем, професіоналізм, сумлінну роботу на благо територіальних громад району і побажав усім миру, міцного здоров'я, щастя, згуртованості і взаєморозуміння, поваги та вдячності від людей, наполегливості, непохитної віри у себе і майбутнє України. 

Від імені голови районоої державної адміністрації привітав усіх зі святом  заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак.  Він зазначив: “Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме його органи забезпечують реальну участь людей у розв’язані життєво важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами та їх об єднаннями, створюють умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів.”   Також він привітав працівників місцевого самоврядування віршованими рядками.

Кращих депутатів, представників місцевого самоврядування нагороджено почесними грамотами та медалями «За заслуги».

Зі святом представників місцевого самоврядування також привітали: голова асоціації сільських та селищних рад Валерій Івасюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самойленко, директор районного центру зайнятості Галина Гаврилюк, заступник голови райради Світлана Лещенко, керівник громадської приймальні районної організації ВО «Черкащани» Анатолій Риженко, помічник народного депутата України Валентин Балабак та інші.

По закінченні урочистих заходів відбувся святковий концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності району та артистами фольклорного ансамблю народної музики «Ятрань».