наверх ⇑

Відбулися урочисті заходи до Дня працівників сільського господарства

День працівників сільського господарства - свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

З нагоди професійного свята кращі працівники агропромислового комплексу Маньківського району зібралися 17 листопада в залі районного центру культури та дозвілля. Урочистості відкрила виставка хлібопекарської, кондитерської та м’ясної продукції, представлена вихованцями Буцького професійно-технічного ліцею та умільцями спортивно-оздоровчого комплексу «Заріччя».

Із вітальним словом до шанованих людей звернувся голова райдержадміністрації Ігор Віштак. Він підбив підсумки сільськогосподарського року і наголосив, що цього року наші аграрії доклали максимум зусиль, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва в Маньківському районі. Голова райдержадміністрації побажав всім працівникам сільського господарства Маньківщини міцного здоров’я, радості, миру, спокою, достатку і великого людського щастя. Кращим працівникам  і ветеранам сільськогосподарської ниви вручались грамоти, нагороди, короваї та квіти.

Теплими, добрими словами привітала працівників сільського господарства з професійним святом Тетяна Гетьман – начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, відзначивши грамотами кращих товаровиробників.

 Щоб привітати людей праці, на свято прибув заступник голови всеукраїнської аграрної ради Олександр Сліпченко, який висловив слова вдячності сільським трудівникам.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю "Хлібодари" Центру культури і виховання Уманського національного університету садівництва.