наверх ⇑

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада на Маньківщині, як і по всій Україні, відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. До районного центру культури та дозвілля на урочистий концерт завітали керівники району, представники від колективів підприємств та організацій району,  учнівська молодь та інші небайдужі маньківчани.
Звертаючись до всіх присутніх, перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Юзвенко подякувала всім, хто тоді і зараз відстоює право жити в самостійній і незалежній державі, жити з Україною в серці, не втрачаючи своєї гідності, національної свідомості та людських цінностейі. "Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави. Ми маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які в ході АТО звільняють українську землю від чужоземних окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України" - зазначила Оксана Андріївна.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто у ті криваві дні в ім’я народу, в ім’я нації здійснив громадянський подвиг, навіки ставши Героєм Небесної Сотні. Ведучі урочистостей нагадали присутнім, як усе починалось. У виконанні аматорів сцени району пролунали патріотичні музичні твори, сповнені любові до України та надії на її краще майбутнє.

Крім того, у рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, керівництво району відвідало могилу Героя Небесної Сотні Віктора Чернеця.