наверх ⇑

Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні, під керівництвом голови районної державної адміністрації Ігоря Віштака, за участі голови районної ради Василя Онищука,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, сільських та селищних голів, відбулосярозширене засідання колегії райдержадміністрації.

Обговорено питання порядку денного:

·       Про хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства  та соціальної сфери району  до опалювального сезону 2015-2016 рр. –  доповіла начальник відділу містобудування, архітектури, та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Пашніна. Також виступили начальник відділу освіти Петро Карпенко, начальник відділу культури Людмила Фітенко, головний лікар центральної районної лікарні Юрій Кулик, детально проаналізувавши питання стану підготовки закладів соціальної сфери району до нового навчального року та опалювального сезону.  Виникло багато запитань до керівництва коммунального підприємства «Комунальник М» щодо визначення тарифів на комунальні послуги для населення та стану готовності багатоповерхових будинків до опалювального сезону.

·       Про організацію роботи територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Маньківського району  та надання допомоги жителям району доповів директор територіального центру соціального обслуговування Володимир Демченко.  

Відзвітував щодо результатів виконаної роботи за І півріччя, вказавши на потреби територіального центру  соціального обслуговування.

·       З питання забезпечення цільового  та ефективного використання  коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища виступив головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення апарату райдержадміністрації  Володимир Федоров. З данного питання голова районної державної адміністрації Ігор Віштак наголосив, що необхідно докласти максимум зусиль, щоб  кошти місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища були використані за призначенням.

·       Про результати роботи та перспективи діяльності  лікарських амбулаторій у районі, доповів головний лікар центральної районної лікарні Юрій Кулик. Гостро постало питання про доцільність утримання Буцької дільничної лікарні. Обговорено можливість переведення її у лікарську амбулаторію.

Всі питання порядку денного засідання колегії було детально розглянуто та обговорено.

З усіх вищезазначених питань головою райдержадміністрації дано відповідні доручення з урахуванням усіх пропозицій та доповнень членів колегії.