наверх ⇑

Відбулось спільне засідання федерації футболу Маньківського району та фракції ВО «Черкащани»

           23 листопада  2016  року в  читальному залі  районної бібліотеки відбулось спільне засідання федерації футболу Маньківського району та фракції ВО «Черкащани», в якому взяли участь - голова районної ради  Вовк В.М., заступник голови районної державної адміністрації  Філіпчак О.Г., керівник громадської приймальної ВО «Черкащани» Риженко А.В., селищний голова смт Маньківка Вівтенко В.М., а також запрошені: Осадчий В.О. президент спортивного клубу «Базис» Уманського району, Мітасов В.В. тренер юнацьких команд Христинівського району, депутати районної ради, вчителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів району.

           Керівником громадської приймальні ВО «Черкащани» Риженком А.В. були вручені комплекти спортивної форми футболістам РДЮСШ, а також почесні грамоти та футболки з логотипом фракції відданим вболівальникам,  колишнім сільським головам Бородієнку В.В. та Полюзі М.І.

 

          В ході засідання присутні заслухали звіт про роботу  районної  дитячо – юнацької спортивної школи, обговорили проблемні питання розвитку футболу та фізичної культури і спорту в цілому у  районі.   Також перед учасниками зібрання виступили Осадчий В.О. та Мітасов В.В., які поділились з присутніми своїми досягненнями та здобутками в галузі розвитку футболу та дали ряд порад щодо можливих шляхів вирішення та поліпшення матеріально – технічного стану галузі.

          За підсумками засідання було вирішено:

-  запропонувати сільським та селищним головам при формуванні бюджету на наступний рік, передбачити кошти для введення посад інструкторів по спорту;

-    відродити участь районної збірної по футболу у першості Чуркаської області;

-    організувати та провести першість району по футболу.

 

 

Головний спеціаліст у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації                                                        С.Несін