наверх ⇑

Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

28 січня голова райдержадміністрації Ігор Віштак провів перше у 2016 році засідання колегії.

В  засіданні  взяли  участь голова районної ради Володимир Вовк, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко, заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, керівник апарату райдержадміністрації Тамара Мельник та інші.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку Маньківського району за 2015 рік.

2. Про стан утримання вулиць і доріг району в зимовий період та готовність аварійних бригад до ліквідації наслідків можливих аварій на об’єктах інфраструктури.

3. Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району за 2015 рік

Щодо питання соціально-економічного розвитку району начальник управління агропромислового та економічного розвитку Тетяна Гетьман наголосила про необхідність посилення роботи по залученню інвестицій в економіку району та відновленню роботи промислових підприємств, що дасть додаткові можливості для впровадження інвестиційних проектів району.

Щодо стану утримання вулиць і доріг району в зимовий період та готовності аварійних бригад до ліквідації наслідків можливих аварій на об’єктах інфраструктури виступила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Алла Пашніна. Вона зазначила, що ситуація, що склалася на вулицях населених пунктів та автомобільних дорогах загального користування району внаслідок опадів у вигляді снігу на початку року потребує додаткових заходів з посилення реагування комунальними підприємствами та філією автодору із залученням всієї наявної спеціальної техніки для розчистки вулиць населених пунктів та автомобільних доріг від снігу.

Що стосується готовності аварійних бригад до ліквідації можливих аварій на об’єктах електроенергетики, газопостачання та водопостачання і водовідведення, начальником Маньківських РЕМ затверджено графік чергування аварійних бригад, начальником Маньківської газової дільниці ПАТ «Уманьгаз» затверджено графік чергування будівельно – монтажної бригади та аварійно –диспетчерської служби до ліквідації можливих аварій на об’єктах газопостачання. У сфері водопостачання працює 1 бригада в кількості 4 осіб на ліквідації можливих аварій.

Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району за 2015 рік поінформуваланачальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Неля Капустинська.

Розглядаючи питання порядку денного, голова районної державної адміністрації Ігор Віштак та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи з означених проблем.

З усіх питань що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.