наверх ⇑

Відбулося різдвяне засідання ветеранського клубу

Щорічно взимку ветерани Маньківського району збираються на засідання клубу «Журавка», на якому спілкуються один з одним, згадують своє минуле, діляться своїми враженнями, співають пісні та танцюють.

Ось і сьогодні, за ініціативи голови організації ради ветеранів Валентини Ковган,  відбулося чергове засідання клубу, яке було присвячене новорічним та різдвяним святам.

З подарунками та вітальними словами до сивочолих ветеранів завітали голова райдержадміністрації Василь Клименко, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Світлана Павленко, заступник селищного голови Маньківки Олег Мельник, заступник начальника управління соціального захисту населення Ірина Гуляща, помічник народного депутата України Валентин Балабак, які побажали всім присутнім міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості духу, витримки всупереч проблемам, які час від часу наступають, довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої і звичайно миру нашій неньці Україні.

Святковості дійству додавали музичні композиції у виконанні солістів районного центру культури і дозвілля та щедрівки хору ветеранів.