наверх ⇑

Відбулося семінарське навчання з питань цивільного захисту

У Маньківській районній державній адміністрації відбулося семінарське навчання з питань цивільного захисту, в якому взяли участь представники районної ради, сільські, селищні голови, працівники відповідальні за організацію цивільного захисту в закладах та установах району. Розпочав семінарське навчання та озвучив його мету і призначення голова Маньківської районної державної адміністрації Василь Клименко.

 

 

  У якості дискус-менеджера виступив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату районної державної адміністрації Володимир Михайловин, який у процесі навчання зупинився на формуванні одного з розділів плану цивільного захисту – порядку проведення евакуації населення та матеріальних і культурних цінностей. І, зокрема, доповідач акцентував увагу слухачів на особливостях планування заходів з евакуації осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення.

Учасники навчального семінару обговорили методику планування заходів з евакуації, зокрема – розроблення карт до планів евакуації населення, планування заходів з організації приймання та розміщення евакуйованого населення, порядку оповіщення населення про початок евакуації тощо.