наверх ⇑

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

22 лютого 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Юзвенко відбулося  засідання колегії райдержадміністрації. В  засіданні  взяли  участь  члени колегії  та інші.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Про стан виконавської дисципліни в місцевих органах виконавчої  влади району за 2017 рік

2. Про роботу із зверненнями громадян у райдержадміністрації впродовж 2017 року.

Про стан виконавської дисципліни в місцевих органах виконавчої влади за 2017 рік доповіла начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Неля Капустинська. Вона зазначила, що у 2017 році проведено 11 засідань колегії райдержадміністрації, на яких розглянуто 33 питання. За результатами засідань колегії головою райдержадміністрації видано 10 розпоряджень, 23 протокольних рішень. Документи  перебувають на контролі за визначеними термінами. За відповідний період головою районної державної адміністрації та заступниками проведено 24 оперативних нарад, на яких розглядалися    питання, які потребують постійного контролю. За відповідний період до райдержадміністрації надійшло 2394 контрольних  документів органів влади вищого рівня, з них: указів Президента України - 50, актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України -  575запитів і звернень народних депутатів - 27, документів облдержадміністрації - 1742. Протягом 2017  року на виконання завдань, визначених у документах, надіслано 1985 інформацій органам влади вищого рівня.

Про роботу із зверненнями громадян у райдержадміністрації впродовж 2017 року доповіла провідний документознавець відділу управління персоналом та правового забезпечення апарату райдержадміністрації Лобов Антонова. Вона зазначила, що протягом 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 369 звернень громадян, з них 246 - письмові, у тому числі з обласного контактного центру - 134, 121 - зареєстровані на особистих прийомах головою районної державної адміністрації та його заступниками. З телефонного зв’язку «Гаряча лінія» звернень надійшло 2 звернення. За звітний період конституційним правом на звернення скористалися 1038 громадян. Також приділяється особлива увага організації особистих прийомів громадян, під час яких протягом січня – грудня 2017 року розглянуто 121 звернення, що на 63 більше або 52%, ніж за відповідний період минулого 2016 року (58 звернень). На особистих прийомах головою районної державної адміністрації розглянуто 57 звернень громадян, із них 12 – задоволено, на 45 звернень дано роз'яснення.

Розглядаючи питання порядку денного перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Юзвенко та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи з означених проблем.

З усіх розглянутих на засіданні питань прийнято відповідні рішення.