наверх ⇑

Відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населеня

Днями  голова Маньківської районної державної адміністрації Ігор Віштак провів засідання   районної робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні були присутні члени  робочої групи,а також запрошені фізичні особи-підприємці.

Згідно порядку денного були розглянуті такі питання:

1. Прорезультати виїзних обстежень районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення протягом липня 2016 року.

2. Заслуховування  суб’єктів господарювання, у яких виявлено порушення щодо легалізації найманої праці.

Про результати виїзних обстежень районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення протягом липня 2016 року доповіла начальник управління соціального захисту населення Маньківської райдержадміністрації Людмила Загородна. Вона повідомила, що в перевірках взяли участь представники управління соціального захисту населення Маньківської райдержадміністрації, Маньківського відділення Уманської об’єднаної державної податкової інспекції, Маньківського відділу обслуговування громадян Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області, Маньківського районного центру зайнятості, державний інспектор праці управління Держпраці у Черкаській області та представники поліції.

Людмила Іванівна зазначила, що районною робочою групою протягом липня 2016 року було здійснено 3 виїзди в такі населені пункти  як, смт. Маньківка, смт. Буки, с. Харківка, с. Кищенці, с. Кривець, с. Багва, с. Попівка, с. Молодецьке та с. Роги. Обстеженням охоплено 45 різних суб’єктів господарювання та виявлено 20 фактів не укладання трудових відносин між працівниками та приватними підприємцями.      

Наступним питанням були заслухані звіти суб’єктів господарювання щодо легалізації ними трудових відносин з найманими працівниками. Всі  запрошені приватні підприємці даючи свої пояснення, визнали свої порушення законодавства  і зобов’язалися в найкоротший термін узаконити трудові відносини з найманими працівниками.

Підсумовуючи засідання, голова райдержадміністрації Ігор Віштак дав відповідні доручення та зауважив, що діяльність робочої  групи у поточному році продовжується у межах повноважень: виїзні обстеження, проведення співбесід з фізичними особами-підприємцями на засіданнях, надсилання офіційних листів роботодавцям-порушникам з рекомендаціями легалізації найманої праці.