наверх ⇑

Відбулося засідання комітету забезпечення доступності

15 липня головою райдержадміністрації Анатолієм Риженком проведено засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Розглянуто питання стану забезпечення доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень виборчих комісій звичайних виборчих дільниць. Начальник відділу будівництва, інфраструктури, енергетики та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Пашніна доповіла про результати моніторингу стану доступності виборчих дільниць Маньківського району.

У зв’язку з наявністю відхилень від вимог державних будівельних норм доступності органам місцевого самоврядування та балансоутримувачам будівель, де розташовано виборчі дільниці, рекомендовано до жовтня 2020 року вжити всі можливі заходи щодо забезпечення доступності або підвищення рівня доступності до приміщень виборчих комісій та прилеглої до них території.

Також визначено напрямки продовження роботи комітету в 2020 році з метою забезпечення безперешкодного доступу до об’єктів фізичного оточення.