наверх ⇑

Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20 вересня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації О.А.Юзвенко провела засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Згідно порядку денного було розглянуто питання щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, соціальної сфери та спеціалізованих служб цивільного захисту до роботи протягом  осінньо-зимового періоду.

Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, соціальної сфери та спеціалізованих служб цивільного захисту до роботи протягом  осінньо-зимового періоду виступив Шинкаренко А.В. – начальник відділу культури районної державної адміністрації. Він зазначив, що сільські заклади культури до осінньо-зимового періоду готові. Проведені ремонтні роботи (у деяких - капітальний ремонт), та утеплення закладів культури (заміна вікон, полів) за рахунок місцевих бюджетів та спонсорської допомоги.  У сільські будинки культури завезено тверде паливо.

З приводу даного питання також виступив Безверхий Ю.М., який повідомив про те, що навесні проведено ремонт котелень, топкових та систем внутрішнього теплопостачання. Проведена організаційна робота, оператори котелень пройшли підвищення кваліфікації, у заклади освіти завезено 900 м3 дров – це 90% до річної потреби.

Щодо даного питання проінформував Кулик Ю.М. – головний лікар центральної районної лікарні. Він повідомив про здійснення капітального ремонту котельні з встановленням твердотопливного котла. Проводиться робота по утепленню та ущільненню дверних та віконнох конструкцій.

Вовкотруб В.М. – заступник начальника Маньківської дільниці ПАТ «Уманьгаз» зазначив про те, що продовжується робота по технічному обслуговуванню внутрішньопобудинкового газового обладнання. Згідно графіка виконується робота по обслуговуванню газопроводів багатоповерхових будинків, а також перевірка димовентиляційних каналів в багатоквартирних будинках проводиться згідно графіка.

По даному питанні також виступили: Гніденко Р.І. – директор КНП «Маньківський ЦПМСД»,  Загородній В.С. – головний інженер Маньківського комунального підприємства «Комунальник –М», Горошко О.П. – начальник філії «Маньківський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор»,  Роєнко Ю.В. – начальник абонвідділу Маньківського РЕМ, Копієвський А.А. – начальник Маньківського РС УДНС України в Черкаській області.

Підсумовуючи засідання комісія ухвалила: затвердити склад районного оперативного штабу з реагування  на надзвичайні ситуації та події пов’язані з ліквідацією наслідків погіршення погодних умов; державним установам розробити та затвердити плани організаційних і практичних заходів шодо забезпечення сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, які можуть зазнати негативного впливу небезпечних природних явищ протягом осінньо-зимового періоду.