наверх ⇑

Відбулося засідання штабу з підготовки до зими

Відбулося засідання штабу з підготовки до зими
 

Днями в Маньківській районній державній адміністрації відбулося засідання штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Тарана. На засіданні були присутні представники профільних структур і служб та керівники житлово-комунального господарства району.

Очільник району зауважив, що питання підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період потребує посиленого контролю та координації дій.

Готовність підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи взимку років проаналізував головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Роман Монько. Станом на 15 вересня галузь готова до опалювального періоду на 90 %.

За інформацією начальника відділу освіти Артема Шевченка, всі загальноосвітні навчальні заклади мають автономне опалення. З них 10 працюють на твердому паливі (6 – на щепі), 10 – на газу, 1 – на пічному опаленні. Відповідно до переліку заходів, розроблених відділом освіти та затверджених головою Маньківської райдержадміністрації, проведено ряд робіт із підготовки освітніх закладів до осінньо-зимового сезону.

Детально проаналізували стан підготовки до зими також головний лікар центральної районної лікарні Юрій Кулик, начальник відділу культури райдержадміністрації Людмила Фітенко, директор районних електричних мереж ВАТ «Черкасиобленерго» Микола Галай, старший майстер Маньківської газової дільниці ПАТ «Уманьгаз» Володимир Вовкотруб, головний інженер комунального підприємства «Комунальник-М» Анатолій Кучеренко.

Наприкінці засідання голова райдержадміністрації дав ряд доручень та рекомендацій стосовно подальших робіт із підготовки до опалювального сезону. Олександр Олексійович закликав учасників засідання активізувати зусилля щодо проведення ремонтних та підготовчих робіт на всіх об’єктах життєзабезпечення населення району, своєчасно інформувати членів штабу про загрози, які можуть виникнути, надавати свої варіанти вирішення проблемних питань.