наверх ⇑

Відбувся діалог місцевої влади з представниками бізнесу

Відбувся діалог місцевої влади та представників малого і середнього бізнесу

Днями в районній державній адміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Олександра Тарана з підприємцями району. В зустрічі взяли участь заступник голови РДА Іван Бевз, заступник начальника фінансового управління адміністрації Тетяна Рудь, начальник управління Пенсійного фонду України в районі Дмитро Гончарук.

Учасники зібрання обговорили нагальні питання і виклики, які сьогодні постають перед кожним підприємцем, а також організацію урочистостей з відзначення Дня підприємця.

У своєму виступі Олександр Таран запропонував представникам бізнесу відкриту співпрацю та спільне вирішення назрілих проблем. Із цього приводу він зауважив, що при райдержадміністрації діє ряд консультативно-дорадчих органів. Також функціонує Громадська рада.

– Нині важко переоцінити значення підприємництва для нашого району, – наголосив Олександр Олексійович, – адже підприємницька діяльність – це створені робочі місця, надходження до районного бюджету, а отже і розвиток району, і підвищення рівня життя.

Нинішній місцевій владі вдалося налагодити добрі стосунки із представниками бізнесу, із впливовими громадськими організаціями та враховує їх пропозиції при прийнятті важливих рішень щодо врегулювання проблемних питань соціально-економічного розвитку Маньківщини. Адже в районі є значна кількість гострих соціальних, екологічних, культурних та інших проблем, які можна вирішити тільки спільними зусиллями держави, громадськості та бізнесу. А це необхідність негайної допомоги незахищеним верствам населення, створення умов для повноцінного дозвілля дітей та молоді, здорового способу життя та спорту, вирішення деяких екологічних проблем, організації матеріально-технічного забезпечення учасників антитерористичної операції  тощо.