наверх ⇑

Відбувся І етап щорічного Всеукраїнського конкурсу

25 квітня 2018 року у Маньківській районній державній адміністрації відбувся І етап щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

На цьому етапі Конкурсу учасники проходять онлайн - тестування на знання Конституції України, нового законодавства про державну службу та законодавства про запобігання і протидію корупції, а також вирішують тестові завдання, що стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад.
Конкурс проводиться за ініціативи Національного агентства України з питань державної служби з метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки.
У І етапі Конкурсу взяли участь державні службовці, які займають посади державної служби категорії "Б" та "В"  із  відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації,  управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації, відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації. Це найбільш професійно підготовлені державні службовці, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.