наверх ⇑

Відбувся ІІ етап зональних змагань «Найспортивніше село Маньківщини-2019»

Фізична культура і спорт все більше входять в повсякденне життя різних верств населення нашого району, а особливо молоді. Значна увага в районі приділяється розвитку фізичної культури і спорту. 

Доброю традицією на Маньківщині стало проведення на сільських спортивних аренах змагань «Найспортивніше село». Ось і в цьому році,  16 лютого, в с.Нестерівку  з’їхались представники семи сіл району для участі в другому етапі зональних змагань.

Основною метою проведення змагань є популяризація фізичної культури та спорту, пропаганда і стимулювання здорового способу життя серед сільського населення.

Гостинно зустрічали гостей та учасників змагань господарі – голова  сільської ради І.П.Кривда та директор загальноосвітнього навчального закладу О.П.Муковіз.

У спортивному святі взяли участь голова районної ради С.І. Лещенко, представники  районної ради та райдержадміністрації, голова політичної партії ВО «Черкащани» А.В.Риженко.
Після урочистої церемонії головний суддя змагань – М.С.Самелюк оголосив склад суддів та  старт самих змагань.

З великим спортивним запалом свій досвід, майстерність та волю до перемоги продемонстрували 6 команд із сіл Молодецьке, Добра, Вікторівка, Поташ, Нестерівка та об’єднана команда сіл Кривець, Попівка, які вели боротьбу за перемогу у таких видах спорту, як: настільний теніс, стрибки на скакалці, шашки, шахи, перетягування канату, гирьовий спорт, кегельбан, дартс, підтягування на перекладині, стрільба з пневматичної рушниці та спортивна естафета.
В усіх секторах розгорівся справжній дух суперництва. Не було байдужих і серед вболівальників. Звичайно, спортсмени віддавали всі сили перемозі. Але, як завжди, перемогли найсильніші.
За підсумками суддівської колегії в загальнокомандному заліку в чесній та безкомпромісній боротьбі, лідером стала команда з с.Молодецьке, друге місце посіла команда с. Добра, третє місце дісталося команді із с.Вікторівка.

 

Команди переможців і призерів змагань в окремих видах спорту були нагороджені грамотами та дипломами. Нагородження здійснювала голова районної ради С.І.Лещенко.

Голова політичної партії ВО «Черкащани» А.В.Риженко вручив грамоти та грошові винагороди найстаршому учаснику з с.Добра та двом наймолодшим учасникам змагань з с. Молодецьке.

Переможці другого етапу зональних змагань візьмуть участь у фінальних районних змаганнях. Тож побажаємо нашим спортсменам перемог. Будемо із нетерпінням чекати фіналу змагань, які відбудуться 16 березя, тоді і дізнаємося, який із сільських населених пунктів Маньківщини отримає почесне звання найспортивнішого і представлятиме наш район на обласних змаганнях.