наверх ⇑

Відбувся навчальний семінар щодо змін у законодавстві про працю

02.03.2017 в актовій залі районної державної адміністрації за участі головних державних інспекторів Управління Держпраці у Черкаській області: Ростислава Проценка, Руслани Зубрицької, Галини Дяченко та Володимира Козіявідбувся семінар щодо змін у законодавстві про працю. На семінар були запрошені бюджетні установи, юридичні особи та фізичні особи – підприємці.

Ростислав Проценко доповів про зміни розмірів фінансових санкцій до юридичних та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, порушення встановлених строків виплати заробітної плати, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, за недопущення суб’єктами господарювання державних інспекторів до проведення перевірки.

Руслана Зубрицька та Галина Дяченко розповіли про порядок проведення та організацію медоглядів, атестації робочих місць, про пільги і компенсації за роботу в шкідливих та важких умовах праці. Також ознайомили з нормативними актами з цих питань.

Володимир Козій наголосив на неухильному дотриманні вимог правил та інструкцій з охорони праці при виконанні робіт та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, що зменшує ризики виникнення аварій та запобігає нещасним випадкам та професійним захворюванням на виробництві.

В ході обговорень присутні мали можливість отримати відповіді на свої запитання, а також зразки необхідних документів.