наверх ⇑

Відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності

13 квітня у с.Кищенці відбувся фінал огляду-конкурсу художньої самодіяльності, який кілька років поспіль організовує ТОВ «Кищенці». Захід відбувся за участі сіл Маньківсього та Жашківського районів, в яких товариство здійснює свою виробничу діяльність. В конкурсі взяли участь будинки культури Доброї, Кривця, Кищенців, Червоного Кута, Безпечної, Тинівки та Хижні.

З вітальним словом до організаторів, гостей та учасників огляду звернувася заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак. Він побажав усім миру, добра та гарного настрою, а конкурсантам наснаги, вдалих виступів та нових творчих здобутків. Спільною грамотою районної ради та райдержадміністрації було нагороджено генерального директора ТОВ «Кищенці» Корнеліса   Хузінха за  ініціативу в організації та проведенні  конкурсу клубних закладів сіл Маньківського та Жашківського районів,  сприяння розвитку народної самодіяльності та збереження культурної спадщини, популяризацію українського мистецтва.

Учасники конкурсу продемонстрували художні та пісенні номери народного та фольклорного мистецтва, даруючи свої вміння, хороший настрій та позитивні емоції глядачам та журі конкурсу. В результаті конкурсу Гран-прі винагороду в розмірі 5,5 тис.грн. отримали  аматори художнього мистецтва із Дзензелівки. Таку ж грошову винагороду отримали артисти із Хижні, посівши перше місце у огляді-конкурсі. Друге місце розділили колективи з Кищенець та Червоного Кута, отримавши грошові призи у розмірі 5 тис.грн., і почесний третій щабель посіли артисти  із Безпечної, отримавши на розвиток культури 4,5 тис.грн. Загалом призовий фонд творчого заходу від  ТОВ «Кищенці» склав 30 тис.грн. Жоден із закладів культури, що взяв участь у конкурсі не залишився поза увагою організаторів. Грошову підтримку в розмірі 200 грн. також отримали молоді таланти  Білошкура Анастасія, Білошкура Олександр, Степовенко Діана, Онищук Денис та Сокіл Андрій.

Яскраві та самобутні виступи засвідчили збереження і розвиток пісенних традицій. Можна впевнено сказати, що завдячуючи підтримці ТОВ «Кищенці», з року в рік зростає рівень творчої майстерності колективів даних сіл, поліпшується матеріальна база, з’являється можливість придбати нові інструменти та костюми, адже премійовані кошти спрямовуються на потреби клубних закладів.