наверх ⇑

Відбувся захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2019 року в День Гідності та Свободи громада Маньківщини долучилася до відзначення річниці Майдану.

Цього дня в районному Центрі культури та дозвілля за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, політичних формувань, громадських організацій, трудових колективів підприємств, організацій, установ, місцевих жителів відбувся захід "Країна нескорених", приурочений цій даті.

Ведучий заходу нагадали присутнім сторінки з сучасної української історії.

День Гідності та Свободи українці відзначають п’ятий рік поспіль. Його встановив Указом Президент України Петро Порошенко 13 листопада 2014 року. Саме 21 листопада шість років тому на Майдані з’явилися перші намети, що дали початок нестримній боротьбі українців проти тогочасного режиму. Таким чином народ України на весь світ заявив про своє прагнення жити у вільній, незалежній, демократично розвиненій європейській державі.

Під час заходу усі присутні схилили голови у хвилині мовчання, віддаючи шану тим громадянам, які ціною власного життя стали на захисті державних, демократичних цінностей, прав і свобод  людини.

У рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, у виконанні аматорів сцени району пролунали патріотичні музичні твори, сповнені любові до України та надії на її краще майбутнє.