наверх ⇑

Визначено переможця фінальних змагань «Найспортивніше село – 2017 року»

З метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту, залучення жителів Маньківщини до занять фізичними вправами 26 лютого на базі Маньківського НВК «Загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа – гімназія» пройшли фінальні змагання районного етапу «Найспортивніше село Маньківщини - 2017». Ці традиційні спортивні змагання користуються великою популярністю у сільських жителів району і стали для них довгоочікуваним спортивним святом, адже на перший план у цих змаганнях виходять не виграні партії та отримані очки, а масовість, участь і задоволення від занять спортом.

Отже, свою майстерність та волю до перемоги приїхали продемонструвати дев’ять команд з Багви, Молодецького, Рогів, Дзензелівки, Чорної Кам’янки, Вікторівки, Кищенців, збірної команди з Кутів і Кислина, вкотре довівши, що спорт на Маньківщині в пошані.

Відкривались змагання підняттям Державного прапора України. Далі з привітальним словом до учасників зманань звернулись заступник голови районної державної адміністрації Філіпчак О.Г., заступник голови районної ради Лещенко С.І., помічник народного депутата Балабак В.Ф. та голова політичної партії ВО «Черкащани»  Риженко А.В.

Після урочистої церемонії, головний суддя Микола Самелюк представив присутнім суддівську бригаду та оголосив склади команд, після чого дав старт змаганням. Розпочалась головна інтрига того дня - боротьба за право називатись найспортивнішим селом  2017 року.

Традиційно, згідно з Положенням, сільським спортсменам необхідно було боротися за першість з 11 видів спорту: шахів, шашок, перетягування канату, стрибків на скакалці, гирьового спорту, настільного тенісу, дартсу, стрільби з пневматичної гвинтівки, збивання кеглів, спортивної естафети, підтягувань на перекладині. Також в ході змагань вихованці РДЮСШ продемонстрували показові виступи з боксу (тренер І.Бабой) та з комбатдзю – дзюцу (тренер В.Бившок)

Після кількагодинної боротьби та суперництва, стомлені, але задоволені спортсмени, затаївши подих, вслухались в підсумкові результати змагань.

Отже, за підсумками суддівської колегії в загальнокомандному заліку переможчем стала команда спортсменів з с.Молодецького, яка отримала право участі в обласних змаганнях. Друге місце посіла команда з с.Вікторівки та третє призове команда з с.Дзензелівки.

Команди переможців і призерів змагань в окремих видах спорту були нагороджені грамотами, дипломами та грошовими сертифікатами, які вручили заступник голови районної ради Лещенко С.І. та заступник голови районної державної адміністрації Філіпчак О.Г.

Голова політичної партії ВО «Черкащани» Анатолій Риженко вручив команді переможцю перехідний кубок та грошові сертифікати переможцям фінальних змагань, на які вони зможуть придбати  спортивний інвентар для спортсменів.

В святковій атмосфері помічник народного депутата В.Ф.Балабак вручив РДЮСШ спортивний інвентар на суму 10 тис.грн.

Справжнім патріотичним тріумфом на завершення свята стало виконання Державного Гімну України.

 

Головний спеціаліст у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації                             С.Несін