наверх ⇑

Координація дій влади і громадськості у допомозі учасникам АТО

Влада і громадські організації Маньківщини координують дії з допомоги учасникам АТО

Днями під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Івана Бевза відбулося засідання координаційного центру з питань матеріально-технічного забезпечення учасників антитерористичної операції. Іван Матвійович поінформував присутніх про те, які суми коштів, зібраних на потреби військових у зоні АТО, акумулюються на рахунку районної організації Червоного Хреста, та яким чином вони використовуються.

Активіст волонтерського руху Маньківщини щодо сприяння учасникам АТО та член координаційного центру Тетяна Костецька з цього приводу відзначила: «Сьогодні у військових є потреба в формі, термобілизні, берцях, спальниках, каріматах. Також необхідні каски, тактичні окуляри тощо».

Голова райдержадміністрації Олександр Таран, який долучився до роботи засідання, наголосив на необхідності постійного моніторингу забезпечення військових формою, взуттям, амуніцією. Особливо це стосується адресної допомоги землякам-військовослужбовцям.

Переймалися члени координаційного центру й питанням надання допомоги сім’ям військовослужбовців, які перебувають на Сході країни. З цього приводу начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Загородна та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Пона доповіли про цілеспрямовану роботу в районі щодо надання психологічної, правової та медичної допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей.

У ході засідання відбувся розподіл функцій, що, на думку учасників заходу, є запорукою злагодженої діяльності та оперативного реагування на потреби.