наверх ⇑

Влада Маньківщини гідно вшанувала самовіддану працю волонтерів

Влада Маньківщини гідно вшанувала самовіддану працю волонтерів

5 грудня у сесійній залі Маньківської районної ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів. В урочистостях взяли участь голова районної ради Василь Онищук, його заступник Юлія Панчук-Золотухіна, заступник голови районної державної адміністрації Іван Бевз, активісти волонтерського руху на Маньківщині і, зокрема, представники районної громадської організації “Волонтери Маньківщини”, керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради, сільські та селищні голови.

– Волонтери – це люди, які присвячують суспільству свій талант, час, енергію, не чекаючи винагороди. Сьогодні, у тяжкий для держави час, у проведенні активної волонтерської роботи бере участь і Маньківщина. Волонтери району допомагають збирати кошти, одяг, їжу, медикаменти на потреби Збройних Сил України, добровольчих загонів, – наголосив у своєму виступі голова районної  ради Василь Онищук.

З привітальним словом до кращих волонтерів району звернулися заступник голови Маньківської районної державної адміністрації Іван Бевз, заступник голови районної ради Юлія Панчук-Золотухіна, Буцький селищний голова Оксана Власюк, Рогівський сільський голова Валерій Івасюк, який зазначив що нині діяльність волонтера в нашому суспільстві є актуальною як ніколи.

Іван Бевз, зокрема сказав: “Шановні волонтери, прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини, кожного бійця у зоні проведення антитерористичної операціїза вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Бажаємо Вам успіхів у всіх ваших справах і вдячних усмішок!”

За активну громадянську позицію, самовіддану працю волонтера, патріотизм і мужність, виявлені у справі постачання продовольства та матеріально-технічних засобів військовим підрозділам у зоні проведення антитерористичної операції ряд волонтерів району відзначено подяками районної державної адміністрації та районної ради.