наверх ⇑

Влада району-за “круглим столом” із соціальними партнерами

Влада району – за “круглим столом”  із соціальними партнерами  

Напередодні дня працівника соціальної сфери у форматі “круглого столу” відбулася зустріч голови Маньківської районної державної адміністрації Олександра Тарана та голови районної ради Василя Онищука з представниками соціальної сфери району.

У роботі “круглого столу” взяли участь соціальні партнери директор районного центру зайнятості населення Галина Гаврилюк, начальник управління Пенсійного фонду України в районі Дмитро Гончарук, начальник служби у справах дітей Тетяна Плахтій, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Пона, в. о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентин Дудник, начальник відділення соціальної допомоги вдома Галина Криштопа, директор центру соціальної реабілітації дітей та інвалідів Людмила Омельченко, начальник відділу інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Володимир Михайловин.

Спікер заходу Олександр Таран, в ході невимушеної розмови, відзначив значну роль працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

– Адже соціальним працівникам, – наголосив Олександр Олексійович, – доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими.

У свою чергу голова районної ради Василь Онищук зазначив, що день працівника соціальної сфери України стосується фахівців різних галузей економіки і не тільки. Сьогодні соціальні працівники важливі для збереження фізичного та психічного здоров'я людини, вирішення безлічі конфліктів між людьми, для планування сім'ї та особистісного становлення людини.

Розмова одразу ж набула форми активного діалогу, в якому не було жодного пасивного учасника. Відбулося жвавеобговоренняосновних аспектів діяльності служб управління соціального захисту населення райдержадміністрації  та проблемних питань, що виникають у процесі повсякденної роботи. Однез них – питання оновлення застарілої оргтехнікивідділу соціальної допомоги вдома, голова районної державної адміністрації Олександр Таран вирішив в оперативному порядку.

Тетяна Плахтій у ході розмови розкрила багатогранність роботи у сфері захисту прав дітей, розповіла про основні напрямки та особливості діяльності служби у справах дітей.

Голова районної державної адміністрації Олександр Таран виважено і толерантно дав вичерпні відповіді на всі питання. Зокрема, окреслив перед своїми візаві основні проблеми району, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку.

По звершенні заходу голова Маньківської районної державної адміністрації Олександр Таран та головарайонної ради Василь Онищук привітали учасників зустрічі із професійним святом Днем працівника соціальної сфери та подякували в їх особі всім соціальним працівникам за плідну працю, добру службу інтересам громади, побажали снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення району, соціального захисту тих, хто цього потребує.