наверх ⇑

Внаслідок негоди на Маньківщині зазнали пошкоджень дороги та мостові споруди

У Маньківському районі внаслідок метеорологічних явищ 01 та 05 червня 2019 року зазнали пошкоджень автомобільні дороги загального користування та мостові споруди. Значні пошкодження завдано мостовій споруді та дорожньому покриттю на ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-06 /М-05/– Маньківка – Іваньки – Буки на в’їзді в смт Буки, що створює загрозу безпечному руху транспорту та пішоходів. Шляхами проходить постійний потік автотранспорту, в тому числі великовагових транспортних засобів, пролягають автобусні маршрути.

Пошкодження завдано дорожньому покриттю автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241106 /Т-24-06 /М-05/ - Маньківка – Іваньки – Буки// – Харківка – Кищенці на ділянці км 2+750 – км 2+850 та км 3+300 – км 3+700 (на виїзді із с. Тимошівка). Потоком води внаслідок негоди розмито частину дороги, утворилися рови, промоїни, частково на ділянках потоками повністю змито шар дорожнього покриття, що створює загрозу безпечному руху транспорту та пішоходів. На автомобільній дорозі С 241102 Іваньки-Юрпіль км 0+600 утворилося замулення, нанесення ґрунту на проїзну частину. Комісією ТЕБ та НС Іваньківської сільської ради проведено обстеження доріг.

Окрім того, пошкоджено мостову споруду на ділянці км 2+450 – км 2+550. Міст потребує проведення укріплення та підсилення укосів, заміни мостового огородження та інших робіт.

На автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 241101 Маньківка – Попівка – Буки в межах с. Попівка  утворилося замулення, нанесення ґрунту на проїзну частину та узбіччя, що унеможливлює проїзд автомобільного транспорту.

06.06.2019 року особовим складом 21 ДПРЧ була надана допомога населенню (відкачування води з підвального приміщення)  у смт. Маньківка. На місце події було направлено відділення на АЦ 40 (130)63 ( 3 особи) на чолі з заступником начальника 21 ДПРЧ, лейтенантом служби цивільного захисту Заболотнім В.В. За допомогою мотопомпи воду з підвальних приміщень було відкачано. Також була надана допомога по відкачуванню води із підвалу Маньківського НВК ЗОШ - гімназія.

06.06.2019 року о 12:50 год в Маньківському районі, с. Іваньки, особовим складом чергового караулу 21-ї ДПРЧ (1АЦ, 3 особи) проводились роботи по розчищенню дамби місцевого ставка, оскільки виникла загроза підтоплення. На місце події виїжджав начальник 21-ї ДПРЧ капітан служби цивільного захисту Бендерський І.С.

06.06.2019 за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Оксани Юзвенко, начальника відділу економічного розвитку територій та господарського забезпечення управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Ірини Денисенко, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату районної державної адміністрації Володимира Михайловина, начальника Маньківського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП України в Черкаській області Олександра Мельника, начальника сектору превенції Маньківського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП України в Черкаській області Володимира Партицького, інспектора 21 ДПРЧ Управління ДСНС України у Черкаській області Романа Кривошиї, інженера з виробництва із відділу якості, технічного контролю та нових технологій державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» Сергія Мартиненка, майстра філії «Маньківський райавтодор» Олександра Тарана проведено огляд пошкоджених мостових споруд та дорожнього покриття автомобільних доріг з метою визначення їх стану після негоди та масштабів завданих збитків. За результатами огляду та відповідно до висновків інженера ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» зазначені об’єкти потребують термінового проведення аварійного ремонту.
07.06.2019 гоовою райдержадміністрації Василем Клименком було проведено нараду щодо аналізу наслідків негоди за участі всіх задіяних в обстеженні структур. За підсумками наради було дано ряд доручень та направлено відповідні листи до Служби автомобільних доріг у Черкаській області та департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської обласної державної адміністрації.