наверх ⇑

Впевненим кроком «алеєю правових знань»

20 листопада традиційно вважається Днем спільних дій в інтересах дітей. Саме в цей день у 1989 році був прийнятий перший в історії документ, який об’єднав майже всі країни світу – Конвенція ООН про права дитини.

Уже традиційним стало з нагоди відзначення річниці цієї події проведення в районі серед учнів загальноосвітніх шкіл конкурсу «Подорож по алеї правових знань».

Так 3 листопада 2016 року, з нагоди 27 річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини  з метою практичного закріплення положень Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, застосування різних форм правової освіти учнівської молоді району, удосконалення правовиховної та профілактичної роботи серед дітей і підлітків, профілактики негативних явищ в учнівському середовищі серед учнів 10-11 класів шкіл району службою у справах дітей райдержадміністрації проведено ІІ районний етап обласного конкурсу «Подорож по алеї правових знань», який проводиться вже тринадцятий рік поспіль. 

Для проведення конкурсу адміністрація Подібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно зустрічала конкурсантів. Правовий конкурс організовано представниками служби у справах дітей за участю районного відділу освіти, Маньківського б’юро правової допомоги. За підсумками чотирьох етапів конкурсу перемогу здобув учень 11 класу Подібнянської  ЗОШ І-ІІІ ст. Дев’ятко Денис Сергійович, який захищатиме честь району у обласному - ІІІ етапі конкурсу.  ІІ-ге місце здобув   учень 10 класу Маньківської  ЗОШ І-ІІІ ст. №1  Кушнір Валентин Андрійович та ІІІ-тє місце   -   учень 10 класу Маньківської  НВК школа-гімназія  Погрібняк Ілля Михайлович.  

Вчителі та батьки можуть пишатися своїми юними правознавцями. Гарні, розумні, впевнені в собі учасники конкурсу залишили про себе в організаторів конкурсу добрі враження. Сподіваємося, що знання та досвід, отримані під час вивчення науки правознавства, участі в конкурсі, знадобляться їм у подальшому житті.