наверх ⇑

Європейські стандарти виробництва на Мaньківщині

6 жовтня 2015 року, голова Маньківської районної державної адміністрації Ігор Віштак, здійснив робочий візит до ТОВ «Кролікофф Плюс», що знаходиться в селі Дзензелівка  Маньківського району.

Виконавчий директор компанії Ігор Марчук, радо зустрів гостей, та із задоволенням провів цікаву екскурсію, розповідаючи про всі переваги забійного цеху.

«На сьогодні підприємство обрало виключний напрямок – кролівництво на інтеграційній основі: виробництво – переробка – торгівля», - зазначив Ігор Марчук. Також він розповів, що на забійному цеху 22 робочих  місця, за робочу зміну переробляється 800 голів кролів, це 35000 в місяць. За повідомленням виконавчого директора  за місяць 46 тонн кролячого м’яса постачається в найбільші супермаркети України, такі як «Фуршет», «Сільпо», «Велика кишеня» та ін. Продукція випускається під торговою маркою «Кролікофф Плюс». Також у планах керівництва компанії відкриття цехів для забою сільської худоби з метою продажу якісного м’яса.

Директор акцентував увагу на тому, що компанія «Кролікофф» - це найбільше фермерське господарство з вирощування м’ясних порід кроликів в СНД. Ферма побудована на основі італійських технологій, із застосуванням європейського обладнання, що не має аналогів в Україні. На підприємстві впроваджена комплексна механізація, автоматизація, комп’ютеризація всіх виробничих процесів: приміщення забезпечені регульованим мікрокліматом, автоматичною подачею води та кормів.

Підприємство надає послуги із:

1. Інжинірингу:
- проектування кролеферм;
- поставка обладнання;
- монтаж обладнання;
- розрахунок зоотехнічних параметрів вентиляції і опалення приміщень кролеферм;
- поставка мінікролеферм;

2. Поставки і реалізації племінного та ремонтного молодняку:
- реалізація добового молодняку;

3. Штучного запліднення кроликів:
- поставка обладнання;
- навчання;
- послуги із штучного запліднення з виїздом до господарств;
4. Виробництва повнораціонного комбікорму для кролів.

     В ході екскурсії Ігор Віштак поспілкувався з працівниками, що вкладають всю свою любов і енергію у виробництво справжнього високоякісного продукту. Середня зарплатня  кожного працівника складає 3000 тис. грн. Це цілком задовольняє робітників.

    Наприкінці зустрічі Ігор Віштак подякував за теплий прийом та пообіцяв, що сприятиме вирішенню всіх нагальних проблем компанії.