наверх ⇑

Всеукраїнський флешмоб до Дня усиновлення провели і на Маньківщині

28 вересня 2018 року у рамках Всеукраїнської акції "Усиновлення – це любов назавжди відбувся Всеукраїнський флешмоб. Проводився з нагоди Дня усиновлення за ініціативи Міністерства соціальної політики України і покликаний привернути увагу до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолати негативні стереотипи та поінформувати громадян про маленьких українців різного віку, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

Організаторами акції в районі стала служба у справах дітей Маньківської райдержадміністрації. Акцію підтримали і долучились до проведення флешмобу учні та  вчителі Іваньківської І-ІІІступенів ЗОШ, які свої маленькі люблячі серця обʼєднали у велике серце ВІРИ, НАДІЇ І ЛЮБОВІ.

Під час флешмобу, який проходив на центральній площі селища, учасники привертали увагу маньківчан та гостей селища  до проблеми сирітства в Україні.  Дарувати любов дітям-сиротам, дітям, які позбавлені батьківського піклування, зазначали фахівці служби, батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу  з с.Багва та їх діти-вихованці -  надзвичайно важливо.  Результати кропіткої праці та безмежної любові до дітей перехожі могли спостерігати наглядно в творчих роботах дітей-вихованців Людмили Петрівни та Анатолія Олександровича Залізних. Самі ж дітки з задоволенням розповідали про секрети творення краси допитливим перехожим.

"Дякуємо сім’ям, які виховують дітей. Ви маєте велике серце і тверду громадянську позицію. Батько і мати - перші авторитети, з яких діти беруть приклад. ",– зазначила начальник служби у справах дітей Маньківської районної державної адміністрації Тетяна Плахтій.

Під час проведення акції-флешмобу перехожим розповідали про День усиновлення, розповсюджували інформаційні листівки, книги  "Прийми дитину у родину".

 

Служба у справах дітей Маньківської районної державної адміністрації