наверх ⇑

Всеукраїнський рейд «Урок» триває на Маньківщині

Рейдові групи перевірятимуть чи всі діти приступили до навчанняНа виконання вимог листа Міністерства соціальної політики України, відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону України «Про загальну середню освіту», з метою виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності,  службою у справах дітей Маньківського району  проведено І етап  обласного профілактичного рейду „Урок”.

         Так в регіоні налічується 2603 дітей шкільного віку, проте 1 вересня до навчання не приступило  7 дітей. Причиною порушення їх прав на освіту є  ігнорування батьками своїх батьківських обов’язків.

         Працівниками  служби у справах дітей Маньківської районної державної адміністрації спільно з органами місцевого самоврядування, відділом освіти райдержадміністрації проведено відповідну профілактичну роботу з дітьми та їх батьками. До Маньківського РВ УМВС України в Черкаській області  подано клопотання про притягненя до адміністративної відповідальності  батьків.  

         Особливу увагу було приділено дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям-переселенцям, дітям батьки яких мобілізовані.

ІІ етап обласного профілактичного рейд „Урок” завершується 20 жовтня 2015 року.