наверх ⇑

Всеукраїнський турнір з боксу відбувся у Маньківці

Вперше на Маньківщині 01-02 квітня в приміщення  районного центру культури і дозвілля відбувся  Всеукраїнський турнір з боксу. Ініціаторами спортивного дійства виступили рада районної організації, депутати фракції в районній раді та координатор політичної сили на Маньківщині М.Ф.Северин. На рингу в рамках єдиноборств за Кубок ВО «ЧЕРКАЩАНИ» свою майстерність та фізичний гарт мали можливість продемонструвати 216 вихованців провідних центрів боксу України та Молдови.

Сотні глядачів як маньківчан, так і гостей краю були вражені організацією урочистого відкриття турніру. Парад учасників відкрила група прапороносців. Вслід за державним прапором України, стягами Маньківщини, ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та державним прапором Молдови урочистим маршем на подіум піднялися представники 24 команд Молдови, Запорізької, Вінницької, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Миколаївської, Рівненської, Чернівецької, Чернігівської областей та Жашківського, Монастирищенського, Христинівського, Уманського, Тальнівського, Звенигородського, Шполянського районів Черкащини. Майже три десятки спортсменів презентували Маньківську ДЮСШ.
Особливого шарму на святі додавала присутність почесного гостя турніру чемпіона світу серед професіоналів за версією WBO Сергія Дзінзерука, котрого організатори вітали за доброю традицією духмяним короваєм на унікальному рушникові місцевої майстрині Станіслави Мельничук. До вітальних промов, окрім уславленого чемпіона, долучилися меценат Микола Северин, голова райдержадміністрації Ігор Віштак, президент федерації боксу Черкащини Сергій Тищенко.

Очільник федерації боксу за внесок у розвиток і популяризацію дитячого боксу та підготовку до турніру вручив відзнаки Миколі Северину, Ігорю Віштаку, тренеру Маньківської ДЮСШ Івану Бабою та керівнику Громадської приймальні ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолію Риженку.

Ігор Віштак коротко розповів  історію зародження боксу на Маньківщині.  Він зазначив, що в жовтні 2015 року в дитячій юнацькій спортивній школі розпочав роботу  тренер випускник Уманського педагогічного університету, кандидат у майстри спорту з боксу, майстер спорту з кікбоксингу Бабой Іван Васильович. На даний час у секції займається 23 дітей віком 6-10 років (1-4 класи) та 22 дітей 11-17 років (5-11 класи). Секція діє на базі НВК Маньківська школа І-ІІІ ст №2 –гімназія. Вихованці секції неодноразово займали призові місця у різних куточках країни. Голова райдержадміністрації вручив подяки керівнику фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у райраді Олександру Попелюху начальника відділу освіти Юрію Безверхому, начальнику відділу культури Людмилі Фітенко, приватному підприємцю Євгенію Хмарі. А також побажав усім учасникам гідних перемог, а глядачам цікавого та яскравого перегляду.

Від організаторів турніру тренерам команд-учасниць було вручено цінні сувеніри, котрі нагадуватимуть їм про Всеукраїнські змагання в Маньківці.
Величезне випробування випало і на суддівську колегію, котрій довелося встановити істину майже у 300-ста сутичках на рингу. Найбільший доробок спортивних трофеїв достався гостям із Молдови, Запорізької, Вінницької, Рівненської та Миколаївської і Київської областей.

ВО «ЧЕРКАЩАНИ»