наверх ⇑

Голова райдержадміністрації привітав рятівників району

17 вересня в Україні відзначається День рятівника. Це свято людей, які обрали своїм фахом захист інших від стихійних бід та техногенних катастроф.

Напередодні професійного дня у приміщенні залу засідань районної державної адміністрації відбулося вітання рятувальників та ветеранів служби  від голови райдержадміністрації Ігоря Віштака, заступника голови районної ради Світлани Лещенко, начальника Маньківського РС Управління ДСНС України в Черкаській області Андрія Копієвського.

Зі словами щирих привітань голова райдержадміністрації Ігор Віштак привітав особовий склад з їх професійним святом: “ На ваших плечах не тільки забезпечення техногенного і природного благополуччя, а й життя, здоров'я та долі багатьох людей. В умовах сьогодення ви з гідністю виконуєте доручену справу, щодня відстоюючи у різноманітних екстремальних ситуаціях людські життя та народне добро, тому усі, хто носить почесне звання працівника служби цивільного захисту, завоювали справжню шану та повагу суспільства.

“Запобігти! Врятувати! Допомогти!” – ці три слова є девізом вашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність вашої професії. Тож, нехай ваша відданість справі, готовність захищати національні багатства, і насамперед здоров'я і життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають вас на нові досягнення у вашій благородній і гуманній справі. Нехай мир і злагода панують у Ваших родинах!"

До щирих привітань та добрих побажань приєдналася заступник голови районної ради Світлана Лещенко.

За високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби та з нагоди Дня рятівника кращих працівників було відзначено грамотами та подяками.