наверх ⇑

З нагоди Дня Гідності та Свободи відзначили захисників України

Цьогоріч вже всьоме в новітній історії вшановуємо патріотизм і мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Обмеження, пов’язані із COVID-19, суттєво позначилися на форматі заходів з нагоди державного свята - Дня Гідності та Свободи. Зокрема, зустрічі керівництва райдержадміністрації з воїнами-АТОвцями та відзначення їх пам’ятними сувенірами відбулися не в людних залах, а в трудових колективах на робочих місцях або в домівках .

Зокрема, напередодні свята голова райдержадміністрації Анатолій Риженко, заступник голови Олег Філіпчак та начальник управління соціального захисту населення Людмила Загородна завітали до райвійськкомату, лісництва, залізничної станції, привітали зі святом та вручили іменні годинники «Захиснику України від жителів Маньківщини» воїнам- АТОвцям Вадиму Войтенку, Віктору Клочану, М.А. Редьці, Максиму Журбі та  Михайлу Бондару.