наверх ⇑

Заходи до Міжнародного Дня захисту дітей

01 червня 2017 року у центральному парку селища Маньківка відбулося районне свято “Хай сонцю і квітам всміхаються діти” приурочене до Міжнародного Дня захисту дітей.

Урочисте відкриття свята почалося привітальними словами заступника голови Маньківської районної державної адміністрації Олега Філіпчака. Він щиро привітав всіх присутніх зі святом та побажав міцного здоров'я, цікавого і веселого відпочинку. "Наші діти – це найдорожче що у нас є. Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо."

Зі словами привітання до дітлахів звернувся також керівник Громадської приймальні  ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Риженко.

Свято продовжилось  святковим концертом юних артистів центру дитячої та юнацької творчості.

Серед розваг для дітлахів в парку провели "Бібліотечний майданчик". Невгамовні діти один на перед одного брали участь у конкурсах: розказували вірші, розв'язували цікаві завдання, проявляючи кмітливість та отримуючи море позитивних емоцій та заохочувальні призи. Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті «Моє щасливе дитинство», де дітки могли дати волю своїм фантазіям.
Свято для дітей продовжила лялькова вистава «Братик-Кролик» .