наверх ⇑

Засідання координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді

19 квітня  2017 року  відбулось засідання  координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості  дітей, учнівської молоді під головуванням  заступника голови координаційної ради - начальника відділу освіти районної державної адміністрації Ю.М.Безверхого, за участю членів координаційної ради.

Основними питаннями, що розглядалися на нараді, були: підготовка до проведення оздоровчої кампанії влітку 2017 року, дотримання вимог санітарно – епідеміологічного законодавства адміністраціями оздоровчих закладів з денним перебуванням. Дотримання норм харчування дітей у дитячих оздоровчих закладах, відповідність вимогам державних стандартів щодо якості та безпеки продуктів харчування та затвердження заходів з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

Щодо підготовки до проведення оздоровчої кампанії начальник відділу освіти Ю.М.Безверхий повідомив, що впродовж травня заплановано проведення ряду заходів щодо організації та проведення оздоровчої кампанії, зокрема  наради з керівниками пришкільних таборів, дитячого оздоровчого закладу «Дивокрай», медичним персоналом, також проведення семінарів з кухарями та начальниками таборів.

З метою організації відпочинку дітей влітку 2017 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів, відділом освіти райдержадміністрації  планується робота 18 пришкільних таборів з денним перебуванням (900 дітей), 12 таборів праці і відпочинку (500 дітей). Тривалість відпочинкової зміни – 14 днів.     

 Оздоровчий період планується розпочати 31 травня (для таборів праці і відпочинку – 10 днів, робота пришкільних таборів – 14 днів). Прогнозована середня вартість дітодня  у пришкільних таборах складатиме 25 гривень.

Станом на 13 квітня 2017 року сільськими та селищними радами надано субвенції на харчування в оздоровчий період на суму 198,33 тис.грн.

Також плануються 2 оздоровчі зміни в позаміському оздоровчому таборі «Дивокрай». Тривалість зміни – 21 день, в якій оздоровиться 100 дітей. Вартість путівки складатиме 3500 грн.

І зміна: з 22.06.2017 по 12.07.2017;

ІІ зміна: з 16.07.2017 по 05.08.2017.

Особливу увагу необхідно звернути на додержання вимог санітарного законодавства з метою створення безпечних для здоров’я і життя умов перебування дітей в закладах оздоровлення та відпочинку зазначила начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Надія Андрійчук. Вона  звернула увагу на важливості організації в закладах відпочинку та оздоровлення якісного та безпечного харчування, медичного забезпечення та здійснення заходів щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог.     

З метою вчасного початку оздоровчої кампанії в 2017 році та якісної організації її проведення  рішенням координаційної ради затверджено районний план заходів щодо організації та проведення оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2017 року, яким визначено чіткі завдання для всіх виконавців, які є обов’язковим для виконання.

По всіх питаннях порядку денного координаційної ради прийняті відповідні рішення, які будуть доведені до виконавців.

        

Головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді

та спорту державної адміністрації                                                         С.Несін