наверх ⇑

Засідання моніторингово-мобільної групи

Засідання моніторингово-мобільної групи

21 жовтня 2014 року у форматі круглого столу під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана  Бевза відбулося планове засідання моніторингово-мобільної групи з питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій України. Учасниками засідання обговорено питання обліку ведення даних вимушених переселенців на основі  інформаційно-реєстраційних карток. Зокрема зазначено, що існують проблеми із працевлаштуванням таких людей.

Директор районного центру зайнятості населення  Галина Гаврилюк повідомила, що існує єдиний перелік документів, необхідних для того, щоб стати на облік. На жаль, у багатьох переселенців ці документи, а саме трудові книжки, відсутні.  Крім того, освітньо-кваліфікаційні рівні та професії людей часто не відповідають потребам роботодавців.

Не оминули увагою і питання адаптації дітей із Луганської та Донецької областей у навчальних закладах району. Директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації Людмила Пона розповіла, що у сільських школах Маньківщини школярі добре приймають своїх однолітків, які приїхали із зони проведення АТО. Усі випадкові дитячі конфлікти знаходяться під пильним наглядом соціальних працівників та психологів. За результатами засідання були прийняті рішення та дані відповідні доручення.