наверх ⇑

Засідання робочої групи з питань підготовки та проведення позачергових виборів

Засідання робочої групи з питань підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів Верховної Ради України

9 жовтня голова Маньківської районної державної адміністрації Олександр Таран спільно з головою Маньківської районної ради Василем Онищуком провів засідання робочої групи з питань підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів Верховної Ради України. У засіданні взяли участь директор районних електричних мереж ВАТ «Черкасиобленерго», начальник цеху телекомунікаційних послуг №1 селища Маньківка Черкаської філії ВАТ «Укртелеком», представник Маньківського РВ УМВС України в Черкаській області, сільські та селищні голови району.

На нараді розглянуто питання про забезпечення охорони громадського порядку та виборчих дільниць під час проведення виборів до ВР України, про недопущення порушення виборчого законодавства під час проведення виборів, про стан матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць та підготовки їх до роботи, обговорено підготовку списків виборців та питання, що при цьому виникають тощо.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Василь Онищук загострив увагу представників райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування на тому, що всі державні установи беруть участь у виборчому процесі виключно в законодавчому полі і про жодне використання адмінресурсу не може бути й мови.

З приводу недопущення порушень чинного законодавства України про вибори, дотримання належного громадського порядку, охорони виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації Олександр Таран рекомендував сільським та селищним головам розглянути питання тісної взаємодії місцевих добровільних формувань з правоохоронцями, залучення до вирішення цього важливого питання громадських активістів.

Начальник відділу інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Володимир Михайловин у своєму виступі зупинився на питанні матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць. Кожна виборча дільниця повинна мати максимальне забезпечення охороною, засобами зв’язку, медичними засобами та протипожежними на випадок надзвичайної ситуації.

В.о. начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Ольга Мельніченко надала всім присутнім роз’яснення щодо виборців, які змінили місце голосування, наголосила на необхідності посилення роз’яснювальної роботи з тимчасово переселеними особами з Криму та Сходу України  щодо участі у виборах, анонсувала алгоритм подальшої роботи.

За результатами наради прийнято відповідні рішення.