наверх ⇑

Зустріч голови райдержадміністрації з районними громадськими організаціями

Напередодні новорічних свят в кабінеті голови райдержадміністрації відбулась зустріч керівництва з громадськими організаціями району.
Для спільного діалогу влади і громади були запрошені голови та представники громадських організацій: «Союз.Чорнобиль.Україна.», «Районна рада ветеранів», «Правий сектор Маньківщини», «Волонтери Маньківщини», «Маньківська районна спілка ветеранів АТО», районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та козацького товариства  „Козацтво Маньківщини”.
Розпочинаючи зустріч, голова райдержадміністрації Василь Клименко зазначив, що подібні наради з громадськими організаціями району стануть традиційними.  Це допомагатиме  владі «тримати руку на пульсі» і виявляти гострі питання, які турбують громадськість, відразу, не загострюючи ситуацію та розв’язуючи питання на місці. Завдяки цьому, на думку Василя Петровича, в районі буде досягнуто порозуміння органів влади з громадськістю.

В ході зустрічі було обговорено ряд актуальних питань, зокрема забезпечення ветеранів війни та ліквідаторів безкоштовними ліками, санаторно-курортним лікуванням, засобами реабілітації, транспортним перевезенням пільгових категорій населення.  З цього приводу перед присутніми виступила заступник начальника управління соціального захисту населення - начальник відділу з питань праці, інвалідів та ветеранів Ірина Гуляща, зазначивиши, що в районі діють районні програми, які забезпечують дотримання прав та законних інтересів громадян даних категорій.

Проблемним залишається питання виділення земельних ділянок для учасників бойових дій на сході України та забезпечення їх твердим паливом. Голова райдержадміністрації запевнив, що сприятиме вирішенню даних питань. Також піднімалося питання створення в районі музею АТО, чим Василь Петрович також дуже зацікавився.

Голова райдержадміністрації закликав представників громадськості якомога оперативніше інформувати органи виконавчої влади  про виникнення проблем, адже таким чином буде досягнуто консолідації зусиль з приводу підтримання в районі політичної і соціальної стабільності, налагодження дієвої взаємодії між органами влади і громадськістю, інтереси якої і представляють об'єднання громадян району.