наверх ⇑

Зустріч з учасниками АТО у с. Іваньки

Вже стало доброю традицією проводити зустрічі з демобілізованими учасниками АТО. Цього разу така зустріч була організована  Маньківським районним Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  спільно із представниками районної громадської  організації «Об’єднання бійців-реформаторів», на яку були запрошені як демобілізовані учасники антитерористичної операції, так і сім’ї учасників АТО, які ще захищають нашу Батьківщину.

Соціальна підтримка учасників АТО є одним із пріоритетів державної політики, на цьому наголосила директор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмила Пона . Вона подякувала захисникам України, та надала інформацію щодо переліку документів необхідних для отримання статусу учасника бойових дій.

Представник ГО «Об’єднання бійців-реформаторів» Михайло Бондар надав присутнім інформацію про пільги, передбачені для учасників бойових дій та відповів на поставлені запитання.

Учасники заходу отримали інформаційні матеріали з переліком документів, потрібних для оформлення пільг та роздатковий матеріал з контактною інформацією спеціалістів, що можуть надати психологічну допомогу.

Позитивна атмосфера зустрічі сприяла налагодженню довірливих стосунків та налаштувала на майбутній діалог.

Куди звертатись учасникам АТО:

Маньківський районний Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Маньківський р-н, смт. Маньківка, вул. Леніна, 14, (04748) – 6-17-30

Маньківський районний центр зайнятості

Маньківський р-н, смт. Маньківка, вул. Шевченка, 9а, (04748) – 6-17-85

ГО «Об’єднання бійців-реформаторів»

Маньківський р-н, смт. Маньківка, вул. Леніна, 14 (097) 752-81-02