наверх ⇑

Зустріч ветеранів АТО з професійними психологами

24.01.2017 року у Маньківському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася довгоочікувана зустріч ветеранів АТО Маньківщини з професійними психологами, які з власного досвіду розуміються на особливостях психології тих, хто повернувся з АТО та просто приємними і надзвичайно цікавими та позитивними людьми Андрієм Козінчуком та Артемом Денисовим. Вони провели для наших хлопців тренінг з подолання бойового шоку, травми та попередження ПТСР у системі тілесно-орієнтованої терапії Bodynamiс та за принципом Рівний - Рівному.

Хочеться відзначити, що сьогодні декілька учасників тренінгу уже телефонували та цікавились, як можна поспілкуватися з хлопцями-психологами додатково, тому що їх зацікавило те, про що йшла мова на занятті, що слова та інформація Побратимів знайшла відгук у зранених душах учасників АТО. А отже, Маньківський РЦСССДМ буде продовжувати подібну роботу з учасниками АТО. Наразі ми розробляємо програму роботи з дружинами військовослужбовців, спрямовану на організацію груп взаємодопомоги та підтримки, знову ж таки, за принципом "рівний - рівному".
Виносимо величезну подяку за сприяння та допомогу в організації зустрічі голові Маньківської районної державної адміністрації
Ігорю Віштаку, голові Маньківської районної спілки ветеранів АТО Андрію Плахтію та Черкаському обласному центру для сім'ї, дітей та молоді.