наверх ⇑

23 листопада у м. Черкаси відбудеться Міжрегіональний форум

23 листопада у м. Черкаси відбудеться Міжрегіональний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни 3.0»

Тема форуму: «Партнерство заради змін». Майстер-класи, тренінги, ярмарок ініціатив, виступи спікерів і близько 200 представників громадських організацій та ініціатив, які обмінюватимуться досвідом співпраці.

Програма заходу запланована на весь день – з 8-30 до 17-00. Упродовж форуму учасники можуть відвідати або презентувати свою громадську організацію на ярмарку ініціатив, заслухати доповіді спікерів форуму про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів, а також взяти участь у практичних тематичних сесіях.

Взяти участь у заході можуть як представники влади і бізнесу, так і активна громадськість. Окрім того, запрошуються представники інших областей та спікери національного масштабу.   

Звертаємо Вашу увагу: для участі у форумі необхідно до 20.11.2017 зареєструватись он-лайн за посиланням: https://goo.gl/fUkba2.

Якщо Ви маєте бажання презентувати діяльність/проекти громадської організації чи ініціативи на Ярмарку заповніть цю форму:  https://goo.gl/VBjSGF .

Форум буде проведений 23 листопада у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 17.

Важливо! Для учасників із інших міст організатори можуть відшкодувати вартість проїзду.