наверх ⇑

Безкоштовна юридична консультація

Вінницька міська громадська організація

«Вінницька правозахисна група»_____

Представник в м. Черкаси

Обрізків Катерина Володимирівна

м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 23/3,

офіс 31.

Засоби зв’язку: 0971432639

Звертаємось до Вас з пропозицією співпраці в сфері надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам з метою не лише поліпшення становища ВПО, а й розвантаження співробітників державних установ. Аналогічна пропозиція була надіслана всім УПСЗН Черкаської області. Наша пропозиція полягає у прийнятті нами участі в наданні групової або індивідуальної юридичної консультації на будь-яку з актуальних для ВПО тем. Ми залюбки відвідаємо будь-який з районних центрів Черкаської області та надамо посильну допомогу Вам та ВПО.

ГО «Вінницька правозахисна група» забезпечує надання послуг у сфері права, а саме безоплатної юридичної підтримки внутрішньо переміщених осіб в проекті Датської ради у справах біженців (ДРБ) «Юридично підтримка ВПО та постраждалому від конфлікту населенню в Україні» у Вінницькій, Черкаській та Волинській областях. Проект діє за підтримки Датської Ради у справах біженців згідно з угодою № 4  між Датською радою у справах  біженців та Вінницькою правозахисною групою від 29.01.2016 року.

В рамках нашої співпраці ми готові надавати безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам, зокрема:

1.    Індивідуальні юридичні поради зі спеціальних юридичних питань, що впливають на ВПО.

2.    Надання адміністративної підтримки з метою надання можливості отримати доступ до державних та недержавних переваг та послуг. Приклади адміністративної підтримки включають підтримку у реєстрації бізнесу, підтримку у заповненні орендних та інших договірних документів, що допомагають ВПО отримати доступ до відповідних форм та процедур.

3.    Надання підтримки у отриманні цивільних документів (тобто, свідоцтв про народження, шлюб та смерть), внутрішнього паспорту та інших документів, пов’язаних із захистом та довгостроковими рішеннями по ВПО.

4.    Підтримка у судових  справах, включаючи представлення у суді у випадках, що стосуються захисту ВПО та реалізації довгострокових рішень.

5.    Будуть встановлюватись супутникові офіси на один день у віддалених районах області. Надання послуг також включають у себе послуги через телефонні лінії, радіопрограми, скайпконференції, колонки в газетах та друковані матеріали. Та інше.

 

З повагою,

 

К.В. Обрізків