наверх ⇑

Черкаська обласна фiлармонiя запрошує!

Після більш ніж річної перерви Остап Шутко знову в Черкасах! Разом з Ольгою Шутко та Академічним оркестром Черкаської філармонії під керуванням Заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка він презентує нову програму Viva la Vida! 

І знову він не сам - а з усією сім'єю. "Родзинкою" концерту стане виступ трьох синів Остапа та Ольги Шутків: піаніста Романа, який щойно випустив свій дебютний альбом Piano Explosion, скрипаля Назара, який спробує виграти у тата своєрідний скрипковий батл та віолончеліста Андрія, який хоч і має лише 8 років, уже об'їздив зі своєю маленькою віолончеллю всю Україну. 
У концерті звучатиме і висока класика, і супервіртуозні твори, і музика до кіно, і кавер версії хітів естради. 

Більшість творів написані чи оброблені спеціально  для Остапа та Ольги відомими композиторами. В рамках концерту відбуватимуться вікторини, лотереї......

Остап Шутко є лауреатом  міжнародних конкурсів, а також одержувачем  багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Муніципалітету Мілана,Папи Бенедикта XVII, Amnesty International  та ін.) Справжній віртуоз, він є майстром комунікації і легко знаходить контакт з будь-якою аудиторією. Він сприймає усі музичні ідеї, жанри і має величезний репертуар: класичні скрипкові твори, сучасну музику (багато композиторів присвятили йому свої твори ), популярні твори. Тому його концерти цікаві не лише професіоналам-музикантам, але і людям, які вперше попали на "академічний" концерт, якщо таким можна назвати концерт Остапа Шутка.

Ольга Шутко – концертуюча українська віолончелістка, в її репертуарі є майже всі відомі твори для віолончелі а грі притаманні глибина, напруга, співучий ліризм, і вона завжди старається довести, що гра на віолончелі може бути також легка і віртуозна – така, як гра на скрипці. Лауреат міжнародних конкурсів у Відні, Кальтанісетті, Києві Ольга Шутко постійно виступає як солістка, камерний виконавець і є співзасновником "U-тріо". Має компакт-диски, записи на радіо і ТБ.