наверх ⇑

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2015 році

заявки приймаються до 30 вересня 2015 року

З 31 липня 2015 року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2015 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Мета конкурсу: відбір, відзначення і поширення кращих проектів і програм органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, що були реалізовані на практиці.

Теми цьогорічного конкурсу:

  1. Співробітництво громад: практичні результати і вигоди.
  2. Енергозбереження та енергоефективність.
  3. Стимулювання економічної активності, створення робочих місць.

Головні завдання конкурсу:

  • сприяння в набутті нових знань, обміну досвідом органів місцевого самоврядування; публічне визнання досягнень органів місцевого самоврядування;
  • поширення кращих практик та корисних ініціатив органів місцевого самоврядування, спрямованих на розвиток територіальних громад.

Конкурс проводиться у співпраці з Радою Європи.

Інформаційний буклет про Конкурс (завантажити)

Подання заявок для участі у конкурсі «Кращі практики місцевого cамоврядування» 2015 року

Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку (завантажити файл у форматі Word) та надіслати її до 30 вересня електронною поштою на адресу: Best.Practice.Ukraine@coe.int

Заявка складається з двох чатин:

  • частина І «Інформація про орган місцевого самоврядування» – у сканованому вигляді (з підписом та печаткою) та у форматі word;
  • частина ІІ «Опис практики/корисної ініціативи» – тільки у форматі word (не має перевищувати 3-х аркушів формату А4 (шрифт Times New Roman 12, інтервал одинарний).

Заявки мають бути підписані посадовою особою, уповноваженою представляти орган місцевого самоврядування, та завірені його печаткою. Орган місцевого самоврядування може подати кілька заявок на конкурс, але не більш е однієї за кожною із тем. У конкурсі 2015 року беруть участь практики, реалізовані у період із 2013 по 2015 роки.

Додаткову інформацію з усіх питань Конкурсу можна отримати за тел.: (044) 303-99-16 (внутрішні: 112; 113; 114); (044) 590-47-76.