наверх ⇑

Маньківське відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області попереджає: Увага! Діти на дорозі!

     Ось і закінчуються довгострокові літні канікули. Вулиці населених пунктів будуть наповнюватись гомоном дітей. Приємно бачити усіх щасливими у доброму настрої, значить здорові.

Політика держави спрямована на проведення виховної і профілактичної роботи серед дітей та учнів, що стосується їх поведінки на вулицях та дорогах, вивчення та виконання Правил дорожнього руху. І це не випадково, адже що року чи мало дітей гине і одержує каліцтво саме у дорожньо – транспортних пригодах.

   Нагадувати про Правила дорожнього руху, привчати дитину турбуватися про власну безпеку, бути уважною на вулиці – першочерговий обов’язок батьків. Неповнолітнім постійно необхідно пояснювати, що не можна переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, раптово з»являтися на проїжджій частині, перебігати вулицю перед транспортними засобами що рухаються, пустувати або влаштовувати ігри там де рухається транспорт.

   Батьки повинні змалку привчати малюків виконувати прості обов’язки пішохода – учасника дорожнього руху. Особливо у селах Іваньки, Крачківка, Попівка, Багва, селищах Маньківка, Буки, через які проходять автомобільні шляхи зі значним інтенсивним рухом виникає небезпека дорожньо – транспортних пригод, будьте обережними.

Шановні діти ! Будьте дисциплінованими на вулицях і дорогах, добре вивчайте і суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху.

А ви батьки, бережіть життя, здоров'я дітей. Бажаємо Вам успішного навчального року.

Старший інспектор Маньківського відділення поліції

Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області

капітан поліції                                                                                  В.В. Цюра